Pitný režim Nože DICK Kontakt
     
Vendingové produkty    
Káva do automatov
Čaj do automatov
Polievky do automatov
Vendingové automaty
Servisné služby
Pitný režim
 

Kvalita predávaných nápojov je pod stálou kontrolou nášho obchodného partnera – spoločnosťou Nestlé Slovensko, ktorá je garantom, že v našich automatoch sa na výrobu nápojov, používajú len vysokokvalitne certifikované suroviny. Najväčší dôraz kladieme na bezporuchovú prevádzku, hygienu a sanitáciu zariadení.

 
 

Náhradné diely
Zabezpečujeme širokú škálu služieb, od poskytovania náhradných dielov až po celkovú údržbu a servis. Pôsobíme na strednom a západnom Slovensku a máme tím vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorý sú k dispozícií 24 hodín denne. Kávovary sú drahé zariadenia, ktoré  vyžadujú aktívnu a pravidelnú údržbu. Potenciál stroja bez riadnej údržby nebude optimálne využitý a je možné že prinesie ďalšie náklady na servis v konečnom dôsledku nekvalitnú kávu.  Krátka doba denne strávená vyčistením stroja vám ušetrí čas  a peniaze v budúcnosti.
Máme skladom široký sortiment náhradných dielov kávomatov. Menej bežné diely na objednávku.

Servis
Údržbu kávovarov odporúčame vykonávať minimálne jeden krát ročne s cieľom zvýšiť životnosť strojov.
V závislosti od typu stroja to znamená: výmena tesnení, odstránenie vodného kameňa, kontrola a úprava elektroniky, tlakový skúška, test stroja.
Oprava začína už  pri spojení s našim technikom, ktorý sa bude snažiť pomôcť vyriešiť problém cez telefón. V prípade že sa problém nepodarí odstrániť, pošleme nášho pracovníka na miesto. Technici sa snažia vykonávať opravy väčšinou na mieste, ak to nie je možné stroj sa prevezie do našich priestorov. Po dobu opravy zapožičiame náhradný stroj zdarma.

Úprava vody, zmäkčovače
Taktiež sa špecializujeme na úpravu a zmäkčenie vody vodnými filtrami, ktoré sú dôležité pre kvalitu výsledného nápoja a v neposlednom rade na ochranu stroja pred vodným kameňom.
 
 
Copyright © 2012 T-613 s.r.o.